Poziv na V skup na Kopaoniku

Simpozijum

Last Date: 30/10/2016 09:00

Place: Hotel Junior, Brzeće  |  City: Brzeće, Serbia

Udruženje medicinskih sestara i tehničara primarne zdravstvene zaštite Srbije

" V intersekcijski stručni skup"-  KOPAONIK( Brzeće)

28. 10. 2016.- 30.10.2016.

Poštovane kolege i saradnici,

Sa zadovoljstvom Vas obaveštavamo da Udruženje medicinskih sestara i tehničara primarne zdravstvene zaštite Srbije organizuje tradicionalni V Intersekcijski stručni skup, koji će biti održan 28, 29. i 30. oktobra 2016. godine.

Na skupu su predvidjeni programi KME  koji će se sprovoditi po sekcijama.

Tematika u okviru sekcija:

• Pedijatrijska sekcija i sekcija polivalentne patronaže:” Ishrana i nega deteta u pvoj godini života”
  • Sekcija opšte medicine, kućnog lečenja,: “ Škola bronhijalne astme u primarnoj zdravstvenoj zaštiti- naša iskustva”
  • Sekcija specijalističkih i dijagnostičkih službi: “ Inflamacija, infekcija, sepsa u medicini”
  • Sekcija fizioterapeuta: “ Rad na računaru i cervikalni sindrom- primena kinezitejpinga”.
  • Stomatološka sekcija: “Zaštita oralnog zdravlja”
  • Ginekološka sekcija: “Skrining raka grlića materice”.

U okviru svake sekcije može se prijaviti usmena prezentacija radova u trajanju od 10 minuta sa prikazom slučaja iz prakse. Sažetke radova dostaviti na adresu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

najkasnije do 01.10,2016.

Prema Odluci Zdravstvenog saveta RS, programi KME namenjeni su lekarima, farmaceutima, biohemičarima, stomatolzima, medicinskim sestrama i zdravstvenim tehničarima svih profila i donosi 15 bodova.  Prijava učesnika na e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

S obzirom na aktuelnost tematike i eminentnost predavača, ovaj stručni skup će okupiti veliki broj  profesionalaca različitih profila sa svih nivoa zdravstvene zaštite Srbije, te će novim saznanjima i razmenom iskustava učesnika, dati svoj značajan doprinos daljem razvoju struke.

Kao organizatoru, bilo bi nam posebno drago da Vi i Vaše kolege budete učesnici ''V intersekcijskog stručnog skupa'', te Vas ljubazno pozivamo.

S poštovanjem,

Slavica Konević

Predsednik UMSTPZZ

Bogdana Žerajića 24, 11090 Beograd , telefon: (062) 88 56 494 , : (062) 88 56 658

POČASNI ODBOR:

• prof. Dr Vladimir Jakovljević Medicinski fakultet Kragujevac
  • doc. Dr Siniša Stojković , Medicinski fakultet Beograd
  • prof. Dr. Dušan Đurić, Medicinski fakultet Kragujevac
  • prof. Dr Nela Đonović, Medicinski fakultet Kragujevac
  • prof dr Ljiljana Tihaček, Stomatološki fakultet Beograd
  • Prim dr Dobrila Vasić, direktorka DZ Rakovica.
  • Dr Jovan Milojević,, direktor DZ Lazarevac
  • dr Violeta Joksimović, Visoka medicinska skola strukovnih studija M. Milanković
  • mr Jadranka Urošević, Visoka zdravstvena škola strukovnih studija u Ćupriji.
  • Radmila Ugrica- Direktor KMSZTS
  • Ružica Nikolić, predsednica ogranka Beograd KMSZTS
  • Gordana Dragašev, predsednica UINARS-a
  • Olivera Milanović, Institut za majku i dete – Beograd

Stručni odbor:

Suzana Stoisavljević, Snežana Srdić, Nadica Ignjatović, Nataša Tovarović, Slađana Vasiljević, Dijana Janković, Milica Eraković

Organizacioni odbor:

Olivera Munitlak, Vladimir Glišović,  Vesna Čonkić, Snežana Stanković, Snežana Stanojevič,  Jelena Vasojević, Dragana Marković, Suzana Miladinović

INFORMACIJE ZA SPONZORE:

1. Zakup izložbenog prostora: 10.000,00 rsd
  2. Usmena prezentacija ( 15 min) – 10.000,00 rsd

Za sve ostale informacije: 062 88 56 658  062 88 56 491

INFORMACIJE ZA UČESNIKE:

Smeštaj i boravak:

Rezervacija boravka smeštaja- direktno preko hotela Junior.

Popunjenu prijavu dostaviti organizatoru

Kotizacija:

Za članove Udruženja učešće je besplatno.

Za zdravstvene radnike koji nisu članovi Udruženja, kotizacija iznosi 1000 din.

Uplatu kotizacije izvršiti na žiro račun:

160- 382344- 69 BANKA INTESA

Dokaz o uplati kotizacije i uplati članarine dostaviti pri registraciji učesnika

Informacije o organizovanom prevozu iz Beograda:

Cena povratne autobuske karte Beograd- Brzeće Beograd ( auto- putem):

Za članove: 1000,00 rsd  po osobi

Za učesnike koji nisu članovi: 1700,00 rsd po osobi.

Rezervacija autobuske karte na tel: 062 88 56 494; 062 88 56 682; Sneža

Uplatu prevoza potrebno je izvršiti  na račun Udruženja,

160- 382344- 69 BANKA INTESA

Autobusi polaze sa parkinga OTC ( Buvla pijaca) Novi Beograd : 28.10..2016. u 7 časova.

Povratak iz Brzeća za Beograd : 30.10..2016. u 12 časova.

Čekamo Vas na Kopaoniku!!!

Srdačan pozdrav,

UMSTPZZS

Telephone
Address